Mond el te is a véleményed az üzenőfalon!

Levele Orbán Viktorhoz

Kedves Kriszta!
Bevallom nem követtem színészi munkásságát,tévét is alig nézek,szinházba nem járok, anyagi gondjaim miatt is eléggé beszűkültem ilyen téren.De tudom ön nagyszerű szinésznő és nagyszerű ember is..Csak most ( 2014.január 4.) olvastam Orbán Viktorhoz még 2012-ben irt levelét ami nagyon tetszett. Akkor felemelte szavát,ugy tűnik azóta nem tehát úgy érzi javult az ország helyzete ? Vagy csak az öné és már nem szorong.Mert sajnos hogy 2012 óta mennyi rossz intézkedés és dolog történt itt azt biztosan látja,tehát még rosszabb a helyzet mint amikor a levelet megirta,úgy tűnik kedvence nem fogadta meg a tanácsait.Kár hogy azóta már nem emeli fel szavát nyilvánosan.Persze nem kivánom hogy politikai aktivista vagy valami békeharcos legyen,csak azt látom ismert emberek időnként felemelik szavukat aztán elhallgatnak igy marad minden a régiben.Elhallgatnak vagy elhallgattatják őket valami kedvező ajánlattal? ki tudja.De megértem önt hiszen hivatástudata a szinházi élethez köti,ez az élete ezzel foglalkozik és biztos ideje sincs egyébre. Elnézést de mindez kikivánkozott belőlem , üdvözlettel : egy 56 éves nő.

Új hozzászólás hozzáadása